Навчання у п’ятому класі

Всі школярі у п’ятому класі вже пройшли початкову школу, навчились писати, читати, додавати, віднімати та вирішувати невеличкі приклади. Але тепер, з новим навчальним роком, кількість предметів значно зростає. Підручників стає більше і завдань у них також.

 

Школяра попереду чекають багато цікавинок та багато нової інформації. Він навчиться вирішувати великі рівняння, писати не маленькі диктанти та твори.

 

Цікаво знати школярам…

 

- Слово “школа” означає “дозвілля” і походить від грецького слова “сколе”.

 

- У Стародавній Греції не було таких шкіл як зараз. Не було великих будівль з класами та партами, актовою залою і їдальнею. Діти збирались разом з філософами у вільний час і навчались.

- Вся Америка і Європа йде до школи також першого вересня. Це ще сто двадцять дві країни світу.

 

Домашні завдання п’ятиклашок

 

 

Маленькі п’ятиклашки ще не звикли до великого об’єму домашнього завдання, але в цьому навчальному році кількість предметів, уроків та домашньої роботи збільшиться. Бути впевненим у тому, що завдання, які дитина отримала в школі виконані вірно дуже просто. Усі учні разом зі своїми батьками можуть відвідати інтернет сайт vshkole.com. Він вмістив в собі величезну кількість ГДЗ та підручників для навчання у п’ятому класі. ГДЗ 5 клас та підручники пов’язані між собою і дозволяють без зайвих зусиль переходити зі сторінок підручника одразу на вірні відповіді у розв’язнику.

 

 

Користуйся розв’язником та виконуй домашні завдання на відмінно

 

 

Усі готові домашні завдання на порталі дуже зручні у використанні і чекають на тебе. Кожному маленькому школяреві буде просто і легко відкривати потрібні йому рішення з кожної дисципліни та переписувати перевірені відповіді у свій робочий зошит. Кожне правильно виконане домашнє завдання забезпечить спокій та чудовий настрій усім учням. Нехай рівень успішності зростає, а оцінки у табелі радують батьків.

 

 

Твоя маленька шкільна бібліотека вдома

 

 

Тепер ти можеш більше не перейматися про те, що тобі не вистачило підручника в шкільний бібліотеці чи книга була старенька і не красива. Ти завжди зможеш на сайті vshkole.com скачати на свій мобільний пристрій всі підручники до кожного шкільного курсу та брати їх з собою до школи. Тепер навчання у школі стає не тільки простим, а й приємним. Книги можна з легкістю носити до школи, а домашні завдання завжди будуть виконані без помилок.

 

 

Бажаємо успішного та веселого навчального року для кожного п’ятикласника!

 

 

 

 

 

Категории: