Просування сайту (SEO) - тільки №1

Сьогодні ми чітко розуміємо, що майбутнє нашої планети пов'язано саме з віртуальними технологіями. У всесвітній Павутині тисячі сайтів створюються щогодини, і багато з них так і залишаються лежати мертвим вантажем. Є таке поняття як просування інтернет магазину, блогу: потрібно займатися його розкручуванням, і тоді ресурс дійсно буде приносити користь. Ми знаємо, як це робити, і ми готові з вами поділитися.

швидкий аналіз сайту (виправлення грубих помилок, що позначаються на зростанні продажів);

аудит технічного стану ресурсу (перевірка якості взаємодії сайту з різними версіями браузерів, ефективності завантаження);

аудит пошукового статусу (аналіз налаштувань сайту, що відповідають за його пошукове просування (розкручування), застосування перевірених рішень, що збільшують зростання важливості ресурсу Вашої компанії для пошукових систем);

рекомендації щодо дизайну сайту і його зручності для користувачів (юзабіліті). Наші фахівці вносять коректування в зовнішній вигляд веб-ресурсу, приділяючи основну увагу зручності клієнтів, які відвідують Ваш сайт;

пошукова оптимізація сайту (перевірка його вмісту на привабливість для пошукових роботів і людей - діяльність у сфері SEO-копірайтингу, правка шляхів, по яких користувач потрапляє на Ваш сайт).

одночасна робота за потрійною схемою розкрутки (просування за цільовим трафіку - просування в ТОП-10 - оптимізація сайту);

індивідуальний контроль просування веб-ресурсу.

Інтернет-агентство «taina.com.ua» здійснює професійне пошукове просування сайтів у Львові і Україні (широкі комунікаційні можливості інтернет-технологій дозволяють нам з високою ефективністю здійснювати пошукову оптимізацію сайтів компаній з різних куточків нашої країни).

Розкрутка сайту є дуже складним процесом, що вимагає щоденної напруженої діяльності. Багато наших конкурентів ставлять мінімальні ціни на пошукове просування сайту, але при цьому економлять на якості розкрутки.

Аудит сайту

Якщо Ви хочете забезпечити своєму ресурсу пошукове просування, Вам не обійтися без якісного аудиту сайту. Наші фахівці перевірять відповідність домену ведеться діяльності (веб-недобросовісні майстри приділяють цьому питанню вкрай мало уваги), якість хостингу, кроссбраузерность, привабливість для клієнтів (аналіз меню сайту, його дизайну, юзабіліті). SEO-аудит сайту дозволяє швидко визначити якість і відповідність контенту, визначити ключові фактори SEO-просування для швидкої розкрутки сайту. Аналіз конкурентного середовища дає можливість чітко планувати ведення робіт з оптимізації веб-ресурсу з упором на певні переваги.

Аудит-сайт

Пошукове просування (розкрутка) сайту - ціна

Складання семантичного ядра сайту (підбір ключових слів з урахуванням географічних і тематичних особливостей) дозволить переорієнтувати його під потрібні запити користувачів, швидко наростити цільовий трафік. Робота зі спеціальними сервісами гарантує швидкий підбір ключових запитів, авторські напрацювання «taina.com.ua» забезпечать акцент на тих запитах, які швидше за все призведуть Вас до успіху.

Унікальний контент

Швидка пошукова розкрутка сайту зазвичай пов'язана з використанням унікального контенту, володіє цінністю як для людей (забезпечується цільовий трафік), так і для пошукових машин (забезпечується попадання в ТОП). Завдяки якісному контенту можна вміло схиляти потенційних клієнтів до замовлення послуги або товару.

Внутрішня і зовнішня оптимізація

Однією з спеціалізацій інтернет-агентства «taina.com.ua» є недорога внутрішня і зовнішня оптимізація сайту у Львові. Ціна оптимізації сайту багато в чому залежить від вимог клієнта, тимчасових рамок і стану ресурсу, який належить оптимізувати. Виконання робіт з оптимізації сайтів для пошукового просування або просування по трафіку Може надаватися як у вигляді послуги «сайт під ключ» в Києві (якщо сайт замовлений У нашому інтернет-агентстві), так і у вигляді послуги з модернізації сайтів та їх розкрутці.

У комплекс робіт по внутрішній оптимізації входить:

адаптація сайту під ключові запити і потреби споживачів;

оптимізація структури веб-ресурсу (включаючи якісну перелінковку сторінок);

перевірка сайту на переоптімізацію і наявність спаму, неякісне перенаправлення (редирект), тому ці процеси суттєво уповільнюють пошукове просування (розкручування) сайту;

збільшення швидкості завантаження сторінок;

створення спеціалізованих файлів для якісної роботи пошукових роботів.

У комплекс робіт з зовнішньої оптимізації входить:

підбір якісних посилань з цікавих (і авторитетних) ресурсів (сайтів-донорів);

написання відгуків;

збереження необхідних пропорцій при наданні послуги з нарощування посилальної маси.

Аналіз юзабіліті і розкрутка сайту

Знання того, як поліпшити юзабіліті сайту для збільшення конверсії і зростання продажів, дозволяє нам швидко збільшувати ефективність ресурсу. Що потрапив на Ваш сайт користувач буде повертатися до Вас знову і знову - зручність роботи з нашими сайтами доставляє клієнтам величезне задоволення.

Оновлення інформації та розкрутка сайту

Своєчасне оновлення контенту, регулярна публікація свіжих цікавих новин, актуальні відгуки, листи подяки - всі ці заходи спрямовані на швидке залучення відвідувачів на сайт. Професіонали «taina.com.ua» зроблять Ваш сайт улюбленим місцем проведення часу для Ваших потенційних клієнтів.

Здійснюючи замовлення пошукового просування сайту або просування по трафіку в інтернет-агентстві «taina.com.ua», Ви платите за конкретний (гарантований) результат - збільшення росту замовлень, продажів, реалізацію поставлених бізнес-цілей. «taina.com.ua» - це прозоре ціноутворення, висока результативність і мінімальний ризик.

 

Категории: